ДА ЛИ ЋЕ СЕ ИСТОРИЈА ПОНОВИТИ? До сада су се ДЕСИЛА два преокрета у ДЕРБИЈИМА, Звездаши се надају ТРЕЋЕМ! (ВИДЕО)

23.05.2019. 20:05
Delije
Делије / Извор: МН Press

Са Вечитима никада није досадно.

Фудбалери Партизана воде после првих 45 минута финала Купа Србије на стадиону "Рајко Митић" против Вечитог ривала Црвене звезде. Гол за црно-беле постигао је Бојан Остојић после кикса Милана Борјана. Традиција је на страни црно-белих, пошто је до сада у само два наврата тим који је водио на полувремену на крају меча доживео пораз.

ДЕЛИЈЕ СЕ УХВАТИЛЕ ЗА ГЛАВУ! Кикс Борјана ДОНЕО предност Партизану! (ВИДЕО)

МАРАКАНА ТО НЕ ПАМТИ: Делије и Гробари УЈЕДИЊЕНИ! А ОВО је главни РАЗЛОГ!

ЈЕЗИВО НЕВРЕМЕ ОКОВАЛО ЈЕ МАРАКАНУ ТОГ ДАНА: Да ли ће ВРЕМЕ покварити Вечити Дерби? Фотка са лица МЕСТА! (ФОТО)

Преокрет се први пут догодио на полифиналу Купа Србије када је Партизан водио са 2:0 на полувреме, али су црвено-бели у наставку успели да преокрену резултат на 3:2 и на крају славе.

На 143. Вечитом дербију Партизан је водио са 2:1 на полувремену, али је Звезда на свом терену головима Миливојевића и Милијаша преокренула и славила на пуној Маракани.

Свакако да нас у наставку очекује рововска борба за трофеј Купа Србије.

Погледајте како изгледа Даница Гајић, супруга играча Црвене звезде Милана Гајића