ДА ЛИ ЈЕ ОВО КРАЈ? Јовић пред НЕМОГУЋОМ мисијом у Реалу, огласио се и Зидан (ФОТО)

07.11.2019. 13:01
Luka Jović i Zinedin zidan
Лука Јовић и Зинедин зидан / Извор: Профимедиа

Испливало.

Реал Мадрид је у среду декласирао Галатасарај са 6:0, а све на Сантијаго Бернабеу је одушевила игра младог нападача Родрига који је постигао хет-трик. Овај 18-годишњи Бразилац је постигао два поготка у првих седам минута, да би трећи пут затресао мрежу Турака у надокнади времена.

Поред њега, двоструки стрелац био је и Карим Бензема, па се чини да је Луки Јовићу, српском нападачу, конкуренција у Краљевском клубу све јача.

ДЕЛИЈЕ СУ ОВО СА НЕСТРПЉЕЊЕМ ЧЕКАЛЕ: Познат степен повреде Милана Павкова

ОТКУД ОН У ЛИГИ ШАМПИОНА?! Енглези ЖЕСТОКО испрозивали ОВОГ играча Звезде (ФОТО)

ТАЧНО ПРЕ 35 ГОДИНА: Партизан је против Енглеза исписао историју (ВИДЕО)

Родриго је летос стигао у Реал из Сантоса за 45 милиона евра, а на првих шест утакмица у свим такмичењима постигао је пет голова.

- Чути да Бербабеу пева моје име је остварење сна. Много сам срећан. Била је ово радосна ноћ, али морам остати миран - рекао је Родриго.

У међувремену, Зидан је нахвалио француског нападача речима да је "он већ у историји Реала, попут Кристијана Роналда".

Реал се са две победе над Галатасарајем вратио на победнички колосек, а у Лиги шампиона су сада на корак од пролаза даље, заједно са ПСЖ-ом.

Јовић је до сада на званичним мечевима постигао један гол за Мадриђане, у победи над Легањесом од 5:0. Са друге стране, Србин је на само једном мечу, против Осасуне, добио шансу да одигра свих 90 минута на терену.

Погледајте како изгледа Каролина Дијаз, девојка Бразилца Каке

НБА: Богдановић тројкама НАМУЧИО шампиона, Јанис ПРОТУТЊАО кроз Лос Анђелес (ВИДЕО)

СУРОВИ ПРОФЕСИОНАЛИЗАМ: Ево шта су играчи Тотенхема урадили одмах после победе над Звездом (ВИДЕО)

ТОШИЋ СЕ ВРАЋА НА ОЛД ТРАФОРД: Играч Партизана УПОРЕДИО енглеску и српску лигу

ОД ЗВЕЗДИНОГ КОРНЕРА ДО ГОЛА: Пола минуте која показује РАЗЛИКУ између Звезде и Тотенхема (ВИДЕО)

САРИ СЕ ПРАВДАО И ПОРЕД ПОБЕДЕ: Изменио Роналда и сада мора да се "пере"