ДА СЕ ЗНА КО СЕ ПИТА ЗА СВЕ: Ливерпул демолирао Миливојевићев Кристал Палас!

19.12.2020. 16:11
FK Liverpul
ФК Ливерпул / Извор: Реутерс

Гигант са Енфилда суверено славио у Лондону.

Први меч 14. кола Премијер лиге донео је убеђиву победу Ливерпула на гостовању Кристал Паласу. Клуб који са клупе предводи Јирген Клоп демолирао је домаћина са чак 7:0 (3:0) и тако свима јасно ставио до знања да ће се за нову титулу највише питати управо они.

МИХАЈЛОВИЋ БРУТАЛНО ИСКРЕН: "После три меча бих УМРО"

НЕОЧЕКИВАНО: Бивши тренер Партизана даје ОТКАЗН! Још један Суперлигаш остаје без шефа струке!

ЕУФОРИЈА У МИЛАНУ И ШОК ЗА ЗВЕЗДУ: Лука Јовић мења повређеног Златана!

Анри гаси ТВ кад види Арсенал, друга легенда Тобџија Рој Парлоур боји се испадања из Премијер лиге… А да све буде горе, Арсенал вечерас (18.30) гостује Евертону, који се пробудио и победио Челси и Лестер у последња два кола. Квота на кеца је 2,60, а на двојку 2,75. . Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Евертон – Арсенал.

Почело је голом Такумија Минамуна већ у трећем минуту на додавање Садија Манеа.

Уследила су три велика промашаја домаћих, за које је наступао Лука Миливојевић, а након тога су се голови гостију само низали.

У 35. минуту било је 2:0. Овога пута сарадња Роберта Фирмина и Садија Манеа коју је брзоноги Сенегалац претворио у погодак. Минут пре одласка на одмор гости долазе до трећег гола преко разиграног Бразилца и на додавање Ендија Робертсона.

Друго полувреме донело је исту слику. Већ у 52. минуту Џордан Хендерсон је додавање Трента Александера-Арнолда претворио у четврти гол.

Пет минута касније Манеа је на терену заменио Мохамед Салах који већ у 68. минуту асистира Фирмину, а у наставку сам постиже два гола - у размаку од само три минута - у 81. и 84. минуту.

Ово не само да је била најубедљивија победа Ливерпула ове сезоне већ је актуелни шампион изједначио најубедљивију победу у гостима у историји.

Погледајте како изгледа британска спортска новинарка Лејла Ана Ли.