ДАНЦИ НАСТАВИЛИ ТРКУ: Спектакуларан гол са 45 метара ушао у конкуренцију за Пушкаша (ВИДЕО)

28.05.2020. 22:50
FK Randers
ФК Рандерс / Извор: Профимедиа

Мајсторија.

Лопта се поново закотрљала и у Данској. Клубови ове државе придружили су се земљама, где се фудбал опет игра. Одложени меч 21. кола, између Рандерса и Архуса (1:1) био је увертира за 25. рунду, која је на програму за викенд.

Добитак из Земље чуда

НИ ГОДИНЕ НИСУ ПРОБЛЕМ: Интер ће продужити уговор са овим играчем (ФОТО)

ДОЧЕКАСМО И ТО: Потврђен ТЕРМИН наставка Серије А! Познато ко први излази на мегдан!

Гости су до вођства стигли спектакуларним голом у финишу полувремена, да би домаћин у 90 2. минуту успео да избегне пораз.

Најпре је Рандерсов штопер Симон Пизингер изненадио све на стадиону, па и голмана Архуса, пошто је са 45 метара опаучио по лопти, која је завршила иза леђа истрчалог чувара мреже домаћих.

У другом, од шест минута судијске надокнаде, домаћи су дошли со заслуженог бода. Анкерсен је са левог крила идеално центрирао по земљи, на петерцу је остао Мортенсен и погодио за коначних - 1:1.

Погледајте како изгледа Полина Грецки, ћерка легендарног хокејаша Вејна.

НОВА НЕВОЉА ЗА МАРКА НИКОЛИЋА: Велики УДАРАЦ за Локомотиву!

КЛУБОВИ СЕ ДОГОВОРИЛИ: Премијер лига се наставља 17. јуна

НАВИЈАЧИ ПАРТИЗАНА СУ НА ОВО ЧЕКАЛИ: Репрезентативац Србије ОДЛУЧИО да ли ће доћи у Хумску!