Дарко Ковачевић: Братство између Звезде и Олимпијакоса је нераскидиво
Некадашњи фудбалер Црвене звезде и бивши члан Олимпијакоса Дарко Ковачевић изјавио је данас да је братство између српског и грчког клуба нераскидиво и позвао навијаче да дођу у суботу на стадион "Рајко Митић" на прославу 40. година пријатељства два клуба.
Фудбалери Црвене звезде дочекаће у суботу од 18 часова екипу Новог Пазара у петом колу плеј-офа Суперлиге Србије, када ће се обележити 40 година братства београдског клуба и Олимпијакоса.
- Мислим да такво братство нема нико. Једноставно та повезаност између два клуба је нераскидива. Имао сам част да играм и за Црвену звезду и Олимпијакос, мислим да је то сан сваког детета и фудбалера. Ја сам имао ту привилегију, а осећај је као да играш за један клуб. То је јако лепо и сигуран сам да ће Звезда и Олимпијакос увек бити у братским односима. Надам се да ћемо сви лепо прославити јубилеј и да ћемо увек неговати такве односе. Навијачи су у сталном контакту, односи су феноменални. Када се навија, навија се исто - рекао је Ковачевић, а преноси сајт Црвене звезде.
Спортски директор Олимпијакоса је позвао навијаче да у суботу дођу на утакмицу и на леп начин обележе 40 година братства.
- Треба то обележити, заиста је лепо. Нека наставе да долазе у великом броју, као што и увек долазе. Црвена звезда и Олимпијакос су то заслужили и нека се настави то нераскидиво братство - поручио је Ковачевић.