ДЕБИ ЗА ЗАБОРАВ: Лалатовићев Раднички поражен од Пролетера

12.02.2022. 16:05
Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Крагујевчани остали на зачељу табеле.

Деби Ненада Лалатовића на клупи Радничког није прошао  по плану пошто су Крагујевчани поражени у 22. колу Суперлиге Србије од Пролетера са 1:0 (0:0).

Ово је човек који је узео ПОРШЕ МАКАНА и скоро ДВА МИЛИОНА приде!

СТИГЛА ПОТВРДА ИЗ УРГЕНТНОГ ЦЕНТРА: Александар Поповић је свестан и оријентисан

НИЖУ СЕ ПРОБЛЕМИ ЗА ЗУМУ: Дешан ће на њега заборавити неко време (ФОТО)

У првих 45 минута није било готово ничега интересантног у Новом Саду, да би тек друго полувреме донело узбуђење. Гол офлуке постинут је у 73. минуту када је Огњен Митровић савладао Лукића на асистенцију Јовановића. Крагујевчани су имали одличну прилику за изједначење, али је голман Пазрић спасио сва три бода Пролетеру одличном интервенцијом.

Овим тријумфом Пролетер сада има 30 бодова на шестој позицији Суперлиге, а Крагујевчани су и даље на зачељу табеле са 16 бодова.

Погледајте како изгледа Јасмина Александров, бивша кошаркашица и супруга Немање Александрова