ДЕКИ СЕ ОКЛИЗНУО ВЕЋ У ИНЂИЈИ: Милојевић је имао БРУТАЛАН низ на старту мандата у Звезди

26.02.2020. 16:29
Vladan Milojević i Dejan Stanković
Владан Милојевић и Дејан Станковић / Извор: МН Press

Ово је многима промакло.

Фудбалери Црвене звезде ремизирали су у Инђији у 23. колу Суперлиге Србије што је први "кикс" новог тренера актуелног српског шампиона од како је постао шеф струке. "Деки" је на клупи заменио Владана Милојевића после две и по године, а он је у сезони 2017/18 везао шест победа у првенству пре него што је ремизирао са Партизаном (0:0) у 155. вечитом дербију.

СУПЕРЛИГА: Инђија ОДОЛЕЛА Црвеној звезди! Шампион ПРОСУО бодове (ВИДЕО)

ГОТОВО: Милојевић узео милионе и потписао за нови клуб!

КАО ДУЛЕ САВИЋ НА ХАЈБЕРИЈУ: Бен МАЈСТОРИЈОМ срушио БЕДЕМ Инђијаца! (ВИДЕО)

Станковић је свој мандат на Маракани започео са два везана тријумфа. То су били на папиру незгодни сусрети са Чукаричким и Војводином, екипама које заузимају четврто и треће место на суперлигашкој табели.

Звезда је остварила два тријумфа од по 2:0.

Црвено-бели су под диригентском палицом Владана Милојевића лета 2017. године редом побеђивали Раднички Ниш (3:0), Рад (2:0), Чукарички (3:0), Радник (5:0), Бачку (3:1) и Борац (2:0). Уследио је поменути реми без голова са Партизаном, мада се он тешко може сматрати киксом у 7. колу првенства. Звезда је онда нанизала још четири победе пре пораза на стадиону "Младост" у Крушевцу 1. октобра минималним резултатом.

Тадашње првенствене победе још више добијају на значају јер су извојеване у јеку квалификација за групну фазу Лиге Европе, када су редом "падали" Иртиш из Павлодара,

Подсетимо, у недељу је на програму дуел Црвена звезда - Партизан од 18 сати на стадиону "Рајко Митић", што ће бити тренерски деби Дејана Станковића у Вечитим дербијима и прилика да његови изабраници пруже бољу партију него против Инђије.

Погледајте како изгледа српска одбојкашица Милица Тасић.

СРБИЈА ЈЕ ОВО ЧЕКАЛА: Качанов РУТИНСКИ савладао Новака

ИНЂИЈА ВОДИ НА ПОЛУВРЕМЕНУ: Погледајте гол брата легенде српског фудбала који ШОКИРАО Звезду (ВИДЕО)

СУПЕРЛИГА СРБИЈЕ: Голубови ПРЕЛЕТЕЛИ Лучанце!