КИША ГОЛОВА У ВЕЧИТОМ ДЕРБИЈУ: Партизан ДЕМОЛИРАО Звезду и ПРЕТЕКАО је на табели!

19.10.2022. 15:39
Večiti derbi
Вечити дерби / Извор: Србија Данас

Киша голова...

У заосталом мечу 9. кола Кадетске лиге Србије, Партизан је успео да савлада Црвену звезду резултатом 4:2 (2:0) и да је тако претекне на табели.

ПРЕУЗМИ 2.000 РСД И САСТАВИ ТИКЕТ - Меридиан ти доноси највеће квоте на Ливерпул, Челси, Јунајтед, Њукасл…

НЕКЕ СТВАРИ ЋЕ СЕ ПРОМЕНИТИ: Петрић најавио сурови Партизан - појачања после 13. новембра

КАТАИ: И Лига шампиона и пролеће у Европи

ВАЖНЕ ВЕСТИ ИЗ НЕМАЧКЕ: Повреда која би могла да уздрма ситуацију у групи српске репрезентације

Најпре је Алиловић је довео Партизан у предност у 21. минуту утакмице, а седам минута пре краја првог дела, Поповић је успео да погоди за великих 2:0.

Управо је један од најбољих играча ове утакмице, Поповић, био стрелац и трећег гола када су сви мислили да се Звезда неће враћати у игру, играо се 49. минут када је било огромних 3:0.

Ипак, Максимовић је после пенала погодио за 3:1, потом је исти играч смањио на 3:2, али је онда Партизан поново заиграо боље и преко Ћука у 76. минуту завршио посао на овом дербију.

На табели води Чукарички са 27 бодова, Партизан има 25, Звезда 24.

Погледајте како изгледа Беатрис Мореира, девојка Гиљермеа Соареша фудбалера Браге