ДЕРБИ ЗАЧЕЉА У ПАРТИЗАНОВОЈ ГРУПИ: Бахчешехир разбио Венецију (ФОТО)

15.12.2020. 19:08
KK Bahčešehir
KK Бахчешехир / Извор: Фото: bahcesehirsporkulubu.org

Турски тим остварио другу победу.

Кошаркаши Бахчешехира савладали су у последњем, 10. колу, групе А Еврокупа екипу Венеције са 108:74 (19:21, 35:22, 30:15, 24:16) у дербију зачеља и тако остварили другу победу, док је Венеција претрпела осми пораз. Турски клуб ипак није успео да избегне последње место у групи, а испред њега је остала управо Венеција.

АНЂУШИЋ: Партизан=Србија

ТРИНКИЈЕРИ У КУЋИ СЛАВНИХ: Бивши тренер Партизана у ШЕСТ РЕЧИ бацио гробаре у ТРАНС!

КАКВА ЈЕ ПОЗИЦИЈА КОКОШКОВА У ФЕНЕРУ? Стигло објашњење из турског тима

У првој четвртини није деловало да ће Бахчешехир остварити убедљив тријумф, пошто је Венеција водила после првих 10 минута. Међутим, у другој и трећој четвртини је домаћин потпуно прелонио меч и потом рутински привео меч крају за убедљиву победу.

Партизан је обезбедио ТОП 16 Еврокупа, а сада се бори за што бољи пласман и лакши распоред у наставку. Вечерас (20.45) гостује Буржу који га је „уништио“ у Београду и практично сменио Владу Шћепановића. Квота на двојку је 2,30. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бурж – Партизан.

Џамал Џонс предводио је екипу Бахчешехира са 25 поена, док је четири мање постигао Ерик Грин. У редовима гостију Стефано Тонут је био најефикаснији са 21 поеном колико је постигао и Исак Фоту.

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Лориса Каријуса.