ДЕТОНАЦИЈА НА БАНОВОМ БРДУ: Звезда води са 2:0 после 15 минута, каква ГОЛЧИНА Петровића! (ВИДЕО)

15.02.2020. 14:58
Crvena zvezda
Црвена звезда / Извор: МН Press

оДЛИЧАН почетак црвено-белих!

Вратила се Суперлига после зимске паузе, а у првом мечу фудбалери Чукаричког ће на свом стадиону дочекати Црвену звезду у дербију 21. кола домаћег шампионата. Ова утакмица је посебна и због тога што ће бити тренерски деби Дејана Станковића, новог тренера српског шампиона.

СУПЕРЛИГА: Чукарички - Црвена звезда 0:2! БОМБА Његоша Петровића (УЖИВО)

ВРАТИО СЕ: Филип Јанковић је био велика ЗВЕЗДИНА нада...

Од 5. минута Звезда води 1:0 голом Вељка Николића! Уследила је брза акција по десној страни, Бен је центритрао пред гол, лоше је интервенисао Ћирковић, а Николић рутински затресео мрежу. Његов дебитантски гол у дресу Црвене звезде.

Црвено-бели наставили су да притискају и то им се исплатило већ девет минута касније, када је на лопту натрчао Његош Петровић и пуном послао бомбу у мрежу презимењака за 2:0.

Погледајте како изгледа Адела Смајић,‭ ‬ћерка легенде Партизана Адмира Смајића

СРПСКИ кошаркаши ДОМИНИРАЛИ у узбудљивом четвртфиналу Купа Краља, затрпали кош противника!

СРБИ МУ ОВО НЕЋЕ ОПРОСТИТИ: Грчки тренер и ОСВАЈАЧ две ЕВРОЛИГЕ нови селектор кошаркаша тзв. Косова

ЧУВЕНИ ИТАЛИЈАН: Уведите челенџ!