ДИНАМО ПАО У ФИНИШУ ПРВОГ ПОЛУВРЕМЕНА: Севиља са два гола вишка путује у Загреб

17.02.2022. 23:12
Ivan Rakitić
Иван Ракитић / Извор: Реутерс

Биће занимљиво на Максимиру.

У првом мечу шеснаестине финала Лиге Европе Севиља је на свом терену савладала загребачки Динамо 3:1

СТАНОЈЕВИЋ ПОСЛЕ ВЕЛИКЕ ПОБЕДЕ: Тренер Партизана открио који играч је био "X" фактор

БРАВО МОМЦИ, БРАВО СТАНОЈЕ! Гробари најзад очарани, али једног играча КРИТИКУЈУ! Ипак - ВЕСЕЉЕ ДО ЗОРЕ на Твитеру

У ОДАБРАНОМ ДРУШТВУ: Милорад Вучелић утакмицу гледа са Чеферином, Лаковићем, Фигом и Бобаном (ФОТО)

Иван Ракитић је у 13. минуту реализовао пенал и довео шпанску екипу до предности. Међутим, у 41. минуту Мислав Оршић постигао је изједначујући гол за 1:1.

Динамо није успео да издржи ни до полувремена са великих 1:1. У 44. минуту Лукас Окампос је донео нову предност, а у надокнади првог полувремена Антони Марсијал доноси великих 3:1. Тим резултатом отишло се на одмор, а то је, испоставиће се, био и коначан исход.