БИЛО МИРНО ДО 77. МИНУТА: Бивши играч Партизана направио ПОМЕТЊУ НА МЕЧУ! Донео прво место клубу

14.02.2021. 20:38
Đorđe Ivanović
Ђорђе Ивановић / Извор: МН Press

Фантастична партија.

У недељу су одиграна три меча 21. кола фудбалског шампионата Словеније. Олимпија је победом 2:0 против Муре избила на прво место на табели.

Заљуби се у Бројеве – јер данас ти доносе новац ДВА ПУТА

ВЛАХОВИЋ РЕШЕТА, АЛИ ПРАНДЕЛИ НИЈЕ ИМПРЕСИОНИРАН: Мора више да се усресреди на тим

РЕАЛ НЕ МОЖЕ БЕЗ ПРОБЛЕМА: Нова повреда и главобоља за Зидана (ФОТО)

Фудбалери Олимпије савладали су Муру на свом терену и са ова три освојена бода избили на прво место где имају 41 бод, један више од Марибора и седам више од трећепласиране Муре.

Није било голова на овом мечу све до 77. минута када је бивши играч Партизана Ђорђе Ивановић затресао мрежу. Само два минута касније Ивановић је проиграо Курежа за коначних 2:0 у овом дуелу.

У дуелима који су претходили дербију кола, Табор Сежана и Алуминиј одиграли су 1:1, а Домжале су резултатом 2:0 славиле на гостовању Цељу.