ДМИТРОВИЋ ХЕРОЈ ЕИБАРА: Србин растужио Гвардиолу! (ВИДЕО)

03.10.2020. 15:37
Marko Dmitrović
Марко Дмитровић / Извор: Профимедиа

Марко један од јунака клуба из Баскије.

Тек из петог покушаја Еибар је успео да се домогне премијерне победе у новој сезони. Баскијски тим славио је на гостовању у Ваљадолиду с играчем мање са 2:1, а један од хероја је и голман Марко Дмитровић који је имао одлично поподне.

ГОРЕЋЕ МАРАКАНА: Ово су цене карата за Лигу Европе!

КОРОНА ХАРА СЕРИЈОМ А: У италијанском гиганту поново има ЗАРАЖЕНИХ!

ХОРОР НА ТЕРЕНУ: Језива повреда босанског фудбалера - СМРСКАНО стопало, морали су да му СЕКУ копачку!

Сјајан меч очекује нас вечерас (18.30) у Лидсу. Домаћин игра веома офанзивно, а Сити мора да се „вади“ после страшног пораза од Лестера (2:5). Кец је 8,00, двојка 1,35, а опклада GG3 носи квоту 1,77. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Лидс - Манчестер Сити.

Репрезентативац Србије одбранио је пенал фудбалеру домаћег тима Серђу Гвардиоли почетком другог полувремена и тако утабао свом тиму пут ка успеху.

Сјајно је Дмитровић прочитао ударац противничког фудбалера, а готово да му је ухватио живу лопту после ударца у 48. минуту.