ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН: Митјиланд игра ОЧАЈНО! Још су без победе у овој сезони

22.07.2022. 22:40
Ilija Stolica, FK Partizan
Илија Столица, ФК Партизан / Извор: МН Press

Занимљиво.

Фудбалери Митјиланда, потенцијалног противника Партизана у трећем колу квалификација за Лигу Европе, поражени су у другом колу Суперлиге Данске од Силкеборга на свом терену 3:1.

ПРИСТАО НА РАСКИД: Ришаиро одлази из Звезде, али тражи лову

УЕФА НЕ ПРАШТА: Црногорски тимови ОШТРО кажњени због догађаја на мечевима са тимовима из Албаније и тзв. Косова

УГОЈИО СЕ У ЛОНДОНУ: Лукаку мора на дијету

То су добре вести за црно-беле, јер Данци немају победу у прва три такмичарска меча. Имали су по реми у првом колу шампионата и првом мечу у Европи, а сада је уследио и први пораз. И то на домаћем терену у домаћем шампионату од Силкеборга.

Силкеборг је повео у 31. минуту голом Валиса. Митјиленд је постигао гол у 38. минуту, али је погодак Драјера после прегледавања ВАР поништен због офсајда. Ипак, исти играч успео је да донесе изједначење у 51. минуту.

Међутим, само шест минута касније Клинге је вратио вођство гостима. А коначних 3:1 поставио је Хеленијус у 61. минуту.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како је Немања Гудељ изашао на бину и засвирао са музичарима