ДОБРЕ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН: Противник НИЈЕ У ФОРМИ!

31.08.2022. 19:48
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: МН Press

Тежак пораз...

Утакмице ванредног кола се вечерас играју широм Европе, а тако је и у Чешкој где се играју утакмице шестог кола националног првенства.

АТМОСФЕРА ПРЕД ДЕРБИ: Гробари ПРЕПЛАВИЛИ улице - Делије у малом броју (ВИДЕО)

(САСТАВИ) И ПЕТРИЋ И МИЛОЈЕВИЋ ОЧВРСНУЛИ ВЕЗУ: Са једне стране Белић, са друге - Саного

ТЕШКА ПРОВОКАЦИЈА ГРОБАРА ПРЕД ДЕРБИ: Изводе чувену нумеру посвећену Милану Павкову (ВИДЕО)

Највећу пажњу овдашње јавности вечерас привукао је дуел у Плзењу између домаће Викторије и екипе Словацког која ће бити један од Партизанових ривала у предстојећој групној фази Лиге конференција.

Викторија је убедљиво тријумфовала резултатом 3:0, а одбрана гостију је капитулирала већ у првом минуту када је Копиц погодио за вођство екипе из Плзења.

Пред сам крај првог полувремена домаћи су стигли и до другог гола, овога пута је стрелац био Буча на асистенцију Хавела.

Тим головима је Викторија обавила и највећи део посла у овом мечу, а у наставку је Москера голом у 70. минуту дотукао екипу Словацког - 3:0.

Викторија се овом победом пробила на прво место на табели са 13 бодова, а Словацко је на деветој позицији са осам освојених бодова.

Ово је други узастипни пораз Словацког, с обзиром да је у недељу поражен и од Либереца на свом терену са 2:1, а наредног викенда ће имати још један тежак меч - против Славије из Прага.

Четири дана касније, 8. септембра, Словацко ће у првом колу Групе Д Лиге конференција дочекати екипу београдског Партизана.

Најновије вести о ФК Партизан можете наћи ОВДЕ.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како Сејдуба Сума дрибла Харија Мегвајера