ДОЦИЋ ПРЕСУДИО: Чукарички на Кипру савладао Вождовац

29.01.2024. 18:37
FK Čukarički
ФК Чукарички / Извор: МН Press

По договору је меч трајао 105 минута.

Фудбалери Чукаричког одиграи су четврти меч на припремама на Кипру у којем су савладали ривала из Суперлиге Вождовац са 2:1. Меч по договору тренера обе екипе трајао 105 минута.

ВАЗУРА ОДГОВОРИО ТЕРЗИЋУ: Испричао је виц, смејао се кад су се угасиле камереZvezdan Terzić, MiloÅ¡ Vazura, Svetozar Mijailović, Milorad Vučelić, Mitar Mrkela, Ivica Iliev

ВАЗУРА ОДГОВОРИО ТЕРЗИЋУ: Испричао је виц, смејао се кад су се угасиле камере

НЕЋЕ У БАРСУ: Кандидат за заменика Ћавија не долази у КаталонијуRobert Levandovski, FK Barselona

НЕЋЕ У БАРСУ: Кандидат за заменика Ћавија не долази у Каталонију

ПОЗАЈМИЦА У ЈАПАН: Чаврић из Слована отишао у КашимуAleksandar Čavrić, Nikola Milenković

ПОЗАЈМИЦА У ЈАПАН: Чаврић из Слована отишао у Кашиму

Брђани су већ у 4. минуту дошли у вођство голом Луке Стојановића којем је асистирао Стефан Ковач, а резултат 1:0 је остао и на полувремену.

Змајеви су успели да поравнају резултат у 64. минуту када је Богдан Петровић из другог покушаја успео да савлада Ненада Филиповића. Резучлтат 1:1 је остао до 90. минута, а у додатних 15 је Чукарички постигао још један гол пошто је у 94. минуту Марко Доцић био прецизан са беле тачке.