ДОГОДИЛО СЕ И ТО: Пауновић скинуо ПРОКЛЕТСТВО, Рединг прекинуо ЦРНУ серију!

28.11.2020. 15:49
Veljko Paunović
Вељко Пауновић / Извор: Профимедиа

У дербију 14. кола Чемпионшипа.

Коначно су и фудбалери Рединга дочекали тријумф. У 14. колу Чемпионшипа, изабраници Вељка Пауновића савладали су у дербију Бристол Сити на домаћем терену са 3:1 и прекинули црну серију од пет мечева без победе.

МАЧВА ДЕКЛАСИРАЛА ИНЂИЈУ: Тек трећа победа у Суперлиги Србије!

ПАРТИЗАН ГОСТУЈЕ У СЕНТИ: Станојевић открио да ли ће играти Бајбек

ШОК У ЗАВРШНИЦИ ШАМПИОНАТА БЕЛОРУСИЈЕ: Бате у последњем колу остао без титуле (ФОТО)

Последњи пут, чета српског менаџера славила је готово пре месец дана (30. октобра) у гостима против Блекбурна (4:2), а сада су "сломили" ривала у другом полувремену.

Вођство Редингу донео је Овијемуно Ежарија у 54. минуту, да би у 73. изједначење Бристолу донео Наки Велс.

Само 180 секунди трајало је славље гостију, пошто је Јаку Меите у 76. вратио предност на страну Пауновићевог тима, док је коначан резултат у другом минуту судијске надокнаде поставио Лукас Жоао.

Рединг је победом прескочио Бристол Сити на табели Чемпионшипа и тренутно заузима трећу позицију са 26 бодова, док поражени са 24 поена заузима четврто место.

Погледајте како изгледа Дезире Кордеро, бивша девојка Кристијана Роналда.