ГРЦИ СЕ НЕ ШАЛЕ: Олимпијакос ДОЛИО уље на Звездине проблеме!

10.11.2019. 18:33
FK Olimpijakos
ФК Олимпијакос / Извор: МН Press

Експресно.

Фудбалери Црвене звезде ремизирали су на гостовању Јавору у Ивањици, док је њихов наредни ривал у Лиги шампиона Олимпијакос наставио са сјајним партијама у грчком првенству.

МИЛОЈЕВИЋ: Нисам задовољан ремијем

БЕЗ ДЛАКЕ НА ЈЕЗИКУ: Транспарент Звездиних навијача у Ивањици ГОВОРИ шта мисле о резултатима шампиона!

ПОСЛЕ РЕМИЈА СА ЈАВОРОМ: Делије КИПТЕ од БЕСА! Са двојицом траже моментални РАСТАНАК

Црвено-бели су у Пиреју савладали Атромитос (2:0) у десетом колу националног шампионата, чиме су задржали лидерску позицију на табели са 26 бодова, без обзира на исход меча Панатинаикоса и трећепласираног АЕК-а (19 бодова), док другопласирани ПАОК има 24 поена.

Одолевао је Атромитос у првом полувремену, да би у наставку за само 120 секунди Атињани стигли до осмог тријумфа у сезони. Наиме, Поденс је у 60. минуту донео вођство Олију, да би у 62. победу потврдио Ел Судани, на асистенцију Ел Арабија.

Подсетимо, Црвена звезда у једном од кључних мечева за останак на европској сцени, гостује 12. новембра на "Караискакису" (21), у петом колу Лиге шампиона.

Погледајте како изгледа америчка спортска новинарка Рејчел Штулман.

ЗВЕЗДА ЈЕ РОЂЕНА: Постигао ГОЛ са 15 година и постао НАЈМЛАЂИ стрелац у историји Европе (ВИДЕО)

ЈЕЗИВА СЦЕНА: Боаћи остао НЕПОМИЧНО да лежи! Уследила је ЕКСПРЕСНА реакција (ВИДЕО)

МОЖЕ И НА ОВАЈ НАЧИН: Упознајте Звездину телевизију из другог угла (ВИДЕО)

НЕВЕРОВАТАН ПРОМАШАЈ БОАЋИЈА: Јавор води у Ивањици против Звезде (ВИДЕО)

БЕСАН КАО РИС: Лалатовић осуо ПАЉБУ после тријумфа у Шапцу