ДОК ПАРТИЗАН ГРЦА: Јанг бојс САМЛЕО ривала у швајцарском првенству и ГРАБИ ка титули (ФОТО)

20.09.2017. 22:22

Екипа из Берна убедљива.

Јанг бојс граби ка титули првака Швајцарске. Ривал Партизана у Групи Б Лиге Европе декласирао је Луцерн 4:1 у мечу 8. кола швајцарског шампионата, а сад има чак шест бодова више од шампиона Базела, који је доживео други узастопни пораз и пао на четврто место. Јанг бојс је после осам одиграних кола први са 17 бодова, Цирих има 14, а Сент Гален, који је код куће победио Базел има 12, један више од актуелног шампиона.

ЗВАНИЧНО: KK Партизан добио новог председника (ФОТО)

НОВИ МАЛЕР: Партизан ОСТАО без КЉУЧНОГ играча (ГАЛЕРИЈА)

НОВИ ПРОБЛЕМИ ЗА ПАРТИЗАН: Вилсон тужио клуб, ФИБА реаговала (ФОТО)

Голове за Јанг бојс постигли су Асале у 34, Нсаме у 45, Фаснахт у 78. и Муми у 87. минуту, док је Шулц постигао гол за Луцерн у 39. минуту. Миралем Сулејмани је играо за Јанг бојс до 76. минута.

НЕОЧЕКИВАНО: Одређене квоте за мечеве Келн - Звезда и Партизан - Динамо Кијев (ФОТО)