11.07.2018. 16:18
Ričmond Boaći
Ричмонд Боаћи / Извор: МН Press

Меч је одигран у Кини.

Екипе Ђангсу Сунинга и Саутемптона одиграли су пријатељску утакмицу, а победили су Енглези са 3:2 (2:2). Повели су Свеци за које је до скора играо репрезентативац Србије Душан Тадић, голом Манола Габијадинија у 26. минуту, али је убрзо уследио преокрет. Кинески тим дао је два гола, а у 34. минуту мрежу је погодио Ричмонд Боаћи. Нападач из Гане је погодио доњи угао, за предност од 2:1.

МАЊЕ ОД ДВА САТА ДО ПОЧЕТКА МЕЧА! Ле Талек даје Звезди ветар у леђа пред дуел са Спартаксом (ФОТО)

ОТКРИВЕНО НА ИНСТАГРАМУ: Ово су дресови Црвене звезде у којима ће играти против Спартакса (ФОТО)

Узвратили су Енглези, у 43. минуту преко Нејтана Редмонда, а коначан резултат је поставио Сем Галагер у 77. минуту.

Боаћи се на овај начин одлично препоручио челницима Црвене звезде, а више о могућности да се врати у Љутице Богдана прочитајте ОВДЕ

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.