ДОВИЂЕЊА СКУДЕТО: Милан шокирао Лацио, титула све даља!

05.07.2020. 08:17
dahnan
дахнан / Извор: Реутерс

Очајна партија небескоплавих.

Фудбалери Милана савладали су као гости екипу Лација са 3:0, у мечу 30. кола италијанске Серије А и тако практично одлучили питање новог шампиона, пошто Јувентус након пораза екипе из престонице има 7 бодова предности.

ГОЛ ИЗ СЛОБОДЊАКА ЗА ИСТОРИЈУ: Кристијано Роналдо урадио нешто што НИКО пре њега није (ВИДЕО)

ОПЕТ ДУПЛА КРУНА: Бајерн освојио Куп Немачке! Голеада за велико славље

648UFFON! (ФОТО)

Изабраници Симонеа Инзагија нису личили на себе и због тога су претрпели други пораз у последња четири меча након паузе због пандемије коронавируса.

Са друге стране, "росонери" су остварили неочекивано убедљиву победу на Олимпику и тако остали у трци за Лигу Европе.

Хакан Чалханоглу је у 23. минуту одлично шутирао са ивице казненог простора, лопта је закачила једног дефанзивца домаћих, додатно променила правац и преварила голмана Томаса Стракошу.

Само десетак минута касније гости стижу до повећања предности. Пенал за Милан искористио је Златан Ибрахимовић, играо се 34. минут.

Коначан резултат и тачку на овај меч ставио је у 59. минуту Анте Ребић, након сјајног паса Ђакома Бонавентуре.