ДРАМА У ЛОНДОНУ: Фулам до Вемблија кроз иглене уши!

30.07.2020. 22:48
gadga
гадга / Извор: Реутерс

Неизвестан меч до самог краја.

Екипа Фулама, за коју вечерас поново није наступио Александар Митровић, пласирала се у финале плеј-офа Чемпионшипа. Уз доста тензија и драме "колибари" су упркос поразу од Кардифа 1:2 (1:1) успели да се домогну Вемблија и утакмице за улазак у Премијер лигу Енглеске, а највише захваљујући тријумфу у првој утакмици у Велсу (0:2).

САМО У МЕРИДИАНУ – Прикључи се фантастичном такмичењу и освоји 10.000 РСД!

ЗАМЕНА ЗА САДИКА ИЛИ ЊЕГОВА ПОДРШКА: Партизан контактирао искусног нападача! (ВИДЕО)

БЛИЗУ ЈЕ: Звезда стеже обруч око Македе, Италијан послао јасну поруку!

Коначно се наставља НБА лига! Тимови се налазе у Дизнијевом кампусу на Флориду, а рестарт креће са дуелом два првопласирана тима на Западу Лос Анђелес Лејкерс – Лос Анђелес Клиперс (03.00). Квота на Лејкерсе је 1,60, а на Клиперсе 2,60. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за меч ЛА Лејкерс – ЛА Клиперс.

Није добро почело за домаћине, већ у 8 минуту госте је у предност довео Куртис Нелсон. Док је Кардиф славио рано вођство, практично у следећем нападу Фулам долази до изједначења. Стрелац је био фантастични Нескенс Кебано.

Резултат од 1:1 стајао је на семафору Крејвен котиџа све до 47 минута, када је Ли Томлин погодио мрежу Марека Родака и најавио паклену завршницу меча.

До краја утакмице видели смо праву драму, Кардиф је нападао, Фулам се уз доста среће бранио и на крају славио минималан пораз који их је одвео на утакмицу од Премијер лиге.

А на Вемблију, црно-бели из Лондона дочекују Брентфорд. Утакмица се игра у уторак са почетком од 20:45.

Погледајте како изгледа Андреа Сахара, изабраница боксера Кубрата Пулева.