ДРАМА У НАДОКНАДИ: Играли су НАРЕДНИ ривали Звезде и Партизана, ЕВО како се ЗАВРШИЛО (ФОТО)

18.04.2017. 21:31
Fudbaleri Vojvodine
Фудбалери Војводине / Извор: МН Press

Комплетирано 31. коло Суперлиге Србије.

Одиграни су сви мечеви 31. кола Суперлиге Србије. У плеј-офу за шампионску титулу, највеће изненађење приредила је Младост. Лучанци су савладали фаворизоване Нишлије, у дуелу са највише постигнутих голова (3:2). Двоструки стрелац за домаћина био је Стефан Голубовић, док је у пораженом саставу Лазар Арсић два пута био прецизан.

Јавор је остао непоражен на крову Тржног центра, такође, изненадивши Вождовац (1:1). Змајеве је приземљио Стефан Трипковић, а домаћин је девет минута касније изједначио преко Ивана Марковића. То је, ипак, било све од изабраника Илије Столице, слађи део колача отишао је у Ивањицу.

УСИЈАЊЕ: Погледајте РАСПОРЕД Вечитих ривала до краја ТРКЕ за шампионску ТИТУЛУ! (ГАЛЕРИЈА)

ГОЛЧИНА: Погледајте МАЈСТОРИЈУ Партизановог ВИРТУОЗА за вођство црно-белих (ВИДЕО)

Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

ПРОЦУРЕЛО СА ЛИЦА МЕСТА: Ево зашто је ДОШЛО ДО СУКОБА пред 154. дерби (ФОТО)

Наредни противници Звезде и Партизана, играли су "мали дерби". Војводина је на Карађорђу голом Николе Трујића у последњим секундама, сломила отпор Крушевљана. Претходно је Филип Малбашић довео Лале у вођство, а изједначење Чарапанима донео бивши интернационалац Немања Тубић.

Што се тиче плеј-аут групе, Борац је приредио сензацију победом на Бањици (2:1). Некадашњи тренер Звезде Милорад Косановић вратио је чачанске Зебре у равноправну конкуренцију за очување статуса.

Велико изненађење представља и тријумф Радника на Бановом брду, Сурдуличани су шокирали Лалатовићеву чету, на коју је испадање из плеј-офа у последњем лигашком колу, ипак, оставило трага.

Бачка је у дербију зачеља декласирала Пазарце 4:0, који су од 5. минута играли са десеторицом, пошто је Тасић искључен. Сусрет је обележио двоструки стрелац Дамир Чековић.