ДРАМА У РИМУ: Каиседо спасио СМС-а и Лацио! (ВИДЕО)

08.11.2020. 15:16
FK Lacio
ФК Лацио / Извор: Реутерс

Еквадорац донео бод небеско-плавима.

Фудбалери Лација и Јувентуса одиграли су 1:1 у седмом колу Серије А. Гости из Торина контролисали су утакмицу од самог почетка, али у последњим секуднама меча изабраници Симеонеа Инзагија дошли су до веома значајног бода.

МИЛИОНЧЕ НА ПОЛУВРЕМЕНУ: Погледајте тикет који је погодио овај кладионичарски маг! (ФОТО)

НЕМИЛОСРДНИ ТАДИЋ: Душан СИЛНИ у СТРАШНОЈ серији! Србин дао 5. гол заредом, УКУПНО 7 од 7 (ВИДЕО)

ШАНСА ЗА СРБИЈУ: Русија ослабљена долази у Београд (ФОТО)

Јувентус је стигао до вођства у 15. минуту голом Кристијана Роналда

"Бјанконери" су деловали дисциплиновано, борбено и тачно се видела жеља да из престонице однесу сва три бода.

Лацио је углавном покушавао ударцима из даљине да науди Војшћеху Шченсном, али прецнизност је фалила, све до саме завршнице када је Еквадорац Фелипе Каиседо у последњим секундама судијска надокнаде савладао Пољака и донео бод небеско-плавима.

На терену је свих 90 минута за домаће провео и наш Сергеј Милинковић Савић, који није значајно успео да допринесе игри свог тима.