ДРУГА МЛАДОСТ БИВШЕГ ИГРАЧА ЗВЕЗДЕ: За хет-трик му је било потребно само полувреме (ВИДЕО)

09.03.2021. 10:01
Bruno Mezenga
Бруно Мезенга / Извор: МН Press

Играо је само 45 минута.

Својевремено није успео да остави значајнији траг у Црвеној звезди, али некадашњи нападач црвено-белих Бруно Мезенга у сјајној је форми и показује зашто је својевремено и стигао у Београд.

МИСИЈА У ЏЕДИ ЈЕ ПРИ КРАЈУ: Владан Милојевић НАПУШТА Ал Ахли, а већ се зна и нови клуб

КОНСЕИСАО ПОТВРДИО: Повредио се Марко Грујић, неизвестан за дуел против Јувентуса

Легендарни фудбалер дао име сину по Дејану Станковићу, клинац дебитовао за црвено-беле у Аргентини (ВИДЕО)

Мезенга се летос вратио у родни Бразил, потписао за Феровијарију, а у победи против Ботафога од 5:0 у шампионату Паулиста је успео да постигне хет-трик и за то му је било потребно свега једно полувреме. Први гол је Мезенга постигао већ у 4. минуту, 17 минута касније постигао је други, док је до хет-трика стигао у 44. минуту, а затим изашао и из игре на полувремену.

У последњих десетак дана Мезенга је постигао четири гола и показао да је са 32 година у одличној форми. У Звезди је Мезенга био пре једне деценије, а играо је и за Ордуспор, Легију, Акхисар, Есхишехиспор, Фламенго и Сао Каетано.