ЂУРЂЕВИЋ НАСТАВЉА ДА РЕШЕТА: Урош забио и Еспањолу, Србин убедљиво најбољи стрелац лиге

28.02.2021. 21:05
Uroš Đurđević
Урош Ђурђевић / Извор: Профимедиа

Некадашњи нападач Партизана у сјајној форми.

Српски фудбалер и бивши нападач Партизана Урош Ђурђевић је поново постигао гол за екипу Спортинг Хихона овога пута у ремију са Еспањолом 1:1 (1:1).

HAPPY ХОУР ЈЕ СТИГАО - ПОЗОВИ МЕРИДИАН АГЕНТА И ОСВОЈИ БОНУС

СВИ ПРИЧАЈУ САМО О ЊЕМУ: Звезда победила 4:0, али деби новог Станковићевог пулена је посебна прича! Пресрећан је

СУДИЈА ПОНОВО У ЦЕНТРУ ПАЖЊЕ: Јунајтед на Стамфорд бриџу оштећен за пенал

Ембарба је у 12. минуту довео Еспањол у вођство, а једанаест минута касније Ђурђевић је својим голом на асистенцију Гарсије поставио коначан резултат.

Спортинг се овим ремијем учврстио на петом месту са 47 бодова, а Еспањол има шест бодова више на другој позицији на табели.

На листи стрелаца, Ђурђевић води са 17 голова, испред Раула де Томаса из Еспањола са 15, а Садик је трећи са 13 постигнутих голова.