ЂУРИЧИЋ ДОНЕО БОД САСУОЛУ: Бивши репрезентативац прекинуо голгетерски пост (ВИДЕО)

03.02.2019. 18:13
Filip Đuričić
Филип Ђуричић / Извор: Профимедиа

За Ђенову цео меч одиграо Лазовић.

Бивши репрезентативац Србије Филип Ђуричић постигао је леп погодак за Сасуоло на гостовању против Ђенове. Ипак, његов гол није био довољан за победу.

Сасуоло је дошао до предности у Ђенови управо преко Ђуричића, који је у 28. минуту постигао други овосезонски гол и то први после више од десет утакмица реализовавши сјајну тимску акцију.

Ђенова је већ пре паузе дошла до изједначења, преко Сарабије у 41. минуту, па се са 1:1 отишло на полувреме, а на крају се тај резултат испоставио и као коначни.

ДЕГЕНЕК НА МАРАКАНИ: Присетио се ЗВЕЗДАНИХ тренутака и ОБЕЋАО да ће се вратити (ФОТО)

ПАРТИЗАН СРУШИО БОГАТИ ШАХТЈОР! Црно-бели одиграли за ДЕСЕТКУ! (ВИДЕО)

За Ђенову је цео меч одиграо Дарко Лазовић, Иван Радовановић је на терену био 76 минута, док је на клупи преседео меч десни бек Иван Лакићевић.

Погледајте како изгледа најуспешнија скијашица свих времена Линдзи Вон.