МОРАЛО СЕ И ТО ДЕСИТИ: Тадићева два гола, али пораз Фенера после 10 победа

04.11.2023. 19:38
Dušan Tadić
Душан Тадић / Извор: Профимедиа

Крај серије.

Фудбалери Фенербахчеа, за које наступа српски везњак Душан Тадић, прекинули су серију од 10 победа у турском шампионату и поражени су на свом терену од Трабзона (3:2).

"Да научиш да цениш и поштујеш оно што имаш" Тадић прокоментарисао Ајаксове резултате DuÅ¡an Tadić

НАПОЛИ ОСТАО ПРИ ВРХУ: Рутинско славље против СалернитанеĐakomo Raspadori

НАПОЛИ ОСТАО ПРИ ВРХУ: Рутинско славље против Салернитане

СИТИ СВЕ ЗАВРШИО ЗА СЕДАМ МИНУТА: Шестица Грађана, Брентфорд продужио лошу серију Чекићара FK Mančester siti

Гости су дошли до предности повели преко Онуачуа у десетом минуту, а асистент је био Един Вишћа.

Већ у прва три минута другог полувремена видели смо још два поготка гостију, прво је Оздемир савладао Ливаковића, а онда је погодио и Николас Пепе.

На 1:3 смањио је Душан Тадић из пенала у 61. минуту, да би Трабзон потом остао са десеторицом због искључења Јукшек.

У последњим минутима меча нови пенал за домаче, Тадић је из првог полушаја погодио пречку, али је судија поновио казнени ударац, па је српски фудбалер овога пута био прецизан.