ЈЕДАН ЈЕ ТАДИЋ: Ушао с клупе, унео сигурност, а онда и - ПОГОДАК! Увек виртуоз (ВИДЕО)

12.10.2021. 22:34
Tadija
Тадија / Извор: Фото: Youtube printscreen/ ОЛД ГРАНДМАС ЦУНТС / МН Press

Одлично.

Српска репрезентација у осмом колу групне фазе квалификација за Светско првенство игра против Азербејџана у Београду.

(САСТАВИ) АЗЕРИ МОРАЈУ ПАСТИ: Пикси не филозофира! Србија иде на СВЕ ИЛИ НИШТА

БЕЗ ПОВЕРЕЊА У ПИКСИЈЕВЕ МОМКЕ: Србији додатно умањили шансе за Светско првенство

ИТАЛИЈАНСКА ГАЗЕТА СВЕ ПРОВАЛИЛА: Влаховић прелази у редове ГИГАНТА Серије А (ФОТО)

Првих пола сата меча обележило је неколико лепих шанси за Србију, мада су и Азери имали једну огромну прилику. У 30. минуту је стигла ипак награда за труд српских играча. Душан Влаховић је оборен у казненом простору, а судија је показао на 11 метара. Прецизан са беле тачке био је управо Влаховић и донео је 1:0 нашој репрезентацији (ОВДЕ).

Dušan Vlahović
Душан Влаховић / Извор: МН Press

У другом минуту надокнаде првог полувремена догодио се невероватан кикс Предрага Рајковића. Морао је раније да избаци лопту, али компликовао је и Махмудо је то искористио. Погодио је за 1:1 (ОВДЕ).

У 52. минуту Србија је опет стигла до предности. Корнер је извео Костић, а онда је на одбијену лопту налетео Лазовић. Одлично је шутирао, међутим голман је успео да одбрани, а онда је налетео Душан Влаховић и други пут погодио. Није било офсајда, наша репрезентација је повела 2:1 (ОВДЕ).

У 83. минуту један играч Азербејџана је играо руком у шеснаест након ударца главом Вељковића. Судија је показао на белу тачку, а прецизан са ње је био Душан Тадић који је раније ушао са клупе и имао неколико изузетних потеза. Србија је стигла до 3:1.

Уживо пренос меча можете пратити НА ОВОМ ЛИНКУ.