УБИЦА ДЕЧИЈЕГ ЛИЦА: Влаховић погодио два пута, севнула ЖЕСТОКА ВОЛЕЈЧИНА левицом! Има ли овај дечко мере? (ВИДЕО)

11.04.2021. 22:32
Vlahovićž
Влаховићж / Извор: Фото: streamja printscreen/MN Press

Изузетан шпиц.

Српски репрезентативац Душан Влаховић наставља са врхунским партијама ове сезоне. Постигао је још два поготка у Серији А, укупно 15 од почетка такмичарске године.

СА 30 МЕТАРА ИСКОСА! Мајсторчина је Тадић, једини гол на мечу ЊЕГОВА ЈЕ ЗАСЛУГА (ВИДЕО)

РОНАЛДО ОПЕТ БЕСНЕО: Поново БАЦАЊЕ на крају утакмице! Изгледа да полако губи нерве (ФОТО)

МИЛОШЕ ИЗДРЖИ: Кадет из КРАЉЕВА у КОМИ после судара са голманом Звезде (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО)

Овога пута у 30. колу Серије А против Аталанте у 57. минуту када је из прве закуцао лопту у мрежу после додавања Касереса.

Десет минута касније, Србин је искористио додавање и лепу акцију Куамеа и рутински спровео лопту у мрежу.

Ипак, меч је завршен резултатом 3:2 за Аталанту. Сам Влаховић није био довољан Фиорентини да избегне пораз.