СЕВНУЛА ЛЕВИЦА, ПА ДЕСНИЦА: Влаховић немилосрдан на старту Серије А, дебитовао Костић (ВИДЕО)

15.08.2022. 21:44 22:45
Leonardo Bonući i Dušan Vlahović
Леонардо Бонући и Душан Влаховић / Извор: Реутерс

“Стара дама” убедљива против Сасуола.

Нова Сезона Серије А почела је одлично за фудбалера Јувентуса Душана Влаховића.

ЈЕДИНО У MAXBETU – БОНУС НА ЛИВЕ ТИКЕТУ

ЗАЧАРАО МРЕЖУ, ВАДИО ЛОПТУ ИЗ ГОЛА: Фантастичан деби Рајковића у Ла лиги, донео бод Мајорци на врућем гостовању (ВИДЕО)

ХАОС И СКАНДАЛИ У ПСЖ: Мбапе тражио да Нејмар “лети”, нападач није добио лопту и одбио да иде ка голу ривала

Српски нападач уписао се два пута у листу стрелаца већ у уводном колу против Сасуола у убедљивом тријумфу "старе даме" 3:0 (2:0).

У врло занимљивој утакмици Анхел Ди Марија је на дебију начео госте у 26. минуту, да би Влаховић самоуверено извео пенал у 43. минуту и дуплирао предност “старе даме” уочи великог одмора.

Влаховић је рутински, десном ногом, матирао голмана гостију Консиљија и у 51. минуту, на асистенцију Ди Марије и најавио да би ово могла да буде његова сезона.

У дресу Јувентуса дебитовао је још један репрезентативац Србије Филип Костић, који је у 61. минуту заменио Хуана Квадрада.

БОНУС ВИДЕО: Погледајте како Сејдуба Сума дрибла Харија Мегвајера