ВЛАХОВИЋ "ПАНЕНКОМ" НА ЈУВЕ: Италија под ногама Србина, КАКАВ ГОЛ! Као да има 30 лета, момак је ЗЛАТО (ВИДЕО)

25.04.2021. 15:45
Gol Vlah
Гол Влах / Извор: Фото: streamja printscreen/MN Press

Генијалан потез.

Душан Влаховић је постигао 17. гол у Серији А ове сезоне, и то у каквом стилу!

НИКОЛИЋ ЗАДОВОЉАН ЈОШ ЈЕДНОМ ПОБЕДОМ: Није било нервозе на полувремену

КРАЈ ПАУНОВИЋЕВИХ НАДА: Нема више никакве шансе

НОВИ ИНЦИДЕНТ У СРПСКОМ ФУДБАЛУ: Судије се једва провукле (ВИДЕО)

Фиорентина у 33. колу игра против актуелног шампиона Јувентуса, а у првих пола сата игре екипа са "Артемио Франкија" је показала далеко бољу игру и пропустила неколико лепих шанси.

Финале Лига купа Енглеске доноси нам данас (17.30) окршај Манчестер Ситија и Тотенхема, где су Грађани велики фаворити - квота на кеца је 1,55, на двојку чак 6,25, а на GG3 2,35. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Манчестер Сити - Тотенхем.

Све је стигло на наплату у 29. минуту када је Душан Влаховић постигао погодак. Руком је играо Рабио у свом казненом простору, судија је дуго гледао ВАР и одлучио се да досуди пенал домаћима.

Душан Влаховић је узео лопту и "паненком" савладао Шченсног. Само је 'боцнуо' лопту, голман је отишао у страну, а она ушла посред мреже. Као да има барем деценију искуства, тако је изгледао овај ударац, а Влаховић је 2000. годиште. Невероватан играч и понос српске репрезентације.

Почетком другог полувремена Алваро Мората је изједначио и резултатом 1:1 је и завршен меч.