ЧИНИ СЕ ДА ЈЕ КРАЈ: Барселона славила у Ел класику и дошла надомак круне

19.03.2023. 23:13
Rea
Реа / Извор: Реутерс

Разлика је превелика на табели.

Фудбалери Барселоне савладали су Реал Мадрид резултатом 2:1 у чувеном "Ел класику" у утакмици 26.кола шпанског првенства.

Костић извео магију, оставио Онану укопаног, па уследила ЧЕТВОРОМИНУТНА ДРАМА! Цео стадион занемео (ВИДЕО)

ОВО ЈЕ И ЗА МИТРА НЕУОБИЧАЈЕНО: Дао гол Манчестеру, а онда – НАСТАО ХАОС епских размера и ЦРВЕНИ КАРТОН (ВИДЕО)

УЗАЛУД ТАДИЋЕВ ПОГОДАК: Ајакс се добрано удаљио од титуле, поражен од најљућег ривала (ВИДЕО)

Реал је повео аутоголом Арауха у 9. минуту.

Барселона је изједначила у 45. минут у голом Серхиа Роберта, а велику победу Каталонцима донео је Франк Кеси у другом минуту надокнаде времена.

Барселона након 26.кола има 68 бодова, чак 12 више од другопласираног Реала и врло је близу титуле.

БОНУС ГАЛЕРИЈА: Погледајте како изгледа словачка тенисерка Доминика Цибулкова.