МИТАР ЈЕ ГАЗДА У ЕНГЛЕСКОЈ: Фулам ДОМИНИРА у Чемпионшипу, Митровић на корак од историје (ВИДЕО)

08.02.2022. 22:05 17:13
Aleksandar Mitrović
Александар Митровић / Извор: Профимедиа

Невероватан је.

Александар Митровић потпуно доминира у енглеском Чемпионшипу, Србин је на мечу Фулама и Милвола постигао два поготка и водио свој тим ка још једној победи (3:0).

ТЕРОР СЕ НАСТАВЉА: Митар ВОДИ Фулам ка Премијер лиги, још један гол Србина (ВИДЕО)

ЧЕКА СЕ ЧЕЛСИ: Бразилци први финалисти Светског клупског првенства

БЛИЖИ СЕ ПЕНЗИЈА: Модрић открио до када ће играти

Србин је прво погодио у 29. минуту, дочекао је центаршут на другој стативи и послао лопту у небрањени део мреже.

На другу Митрову бравуру се чекало до 50. минуту, када је искористио конфузију у одбрани Милвола, натрчао је на одбијену лопту и спровео је у мрежу.

Фулам је постигао и трећи гол, а стрелац је био Рид.

Српски центарфор је тако постигао  30. гол и на само је један погодак од обарања апсолутног рекорда по броју голова у Чемпионшипу. Готово да нема сумње да ће се то и десити имајући у виду да је тек фебруар и да ће се одиграти још 15 кола.

Нападач лондонске екипе је вечерас постигао и 100. гол у Енглеској.