ЕП ЗА МЛАДЕ: Очајна Србија! ВАР два пута казнио Орлиће, неопрезно искључење Јовановића и промашаји Јовића (ВИДЕО)

17.06.2019. 20:25
Andrija Živković
Андрија Живковић / Извор: Фото: Танјуг/АП

Изабраници Горана Ђоровића подбацили.

Млада репрезентација Србије разочарала је на старту Европског првенства у Италији и Сан Марину. Орлићи су поражени од Аустрије резултатом 2:0 (1:0) и умањили шансе да се нађу у полуфиналу шампионата Старог континента.

СКАНДАЛ НАДОМАК ЗАГРЕБА: Хрватски хулигани НАПАЛИ сина Звездине легенде

ГРОБАРИ У ТРАНСУ: Партизан доводи НОВОГ ЛЕОНАРДА (ВИДЕО)

ПРЕСТАНИ ДА ЗАВАЂАШ ДВА ОКА У ГЛАВИ: Бинић упутио БРУТАЛНУ поруку Савићевићу која је ЗАТРЕСЛА регион

Изабраници Горана Ђоровића подбацили су, иако су били фаворити. Аустрија је предвођена Хорватом и Волфом очитала лекцију нашим играчима.

Аустријанци су повели у 38. минуту голом Волфа. Хорват је погодио стативу, Волф је све помно пратио и сместио лопту у празну мрежу. Фудбалери Србије су рекламирали да је био офсајд, али је после ВАР провере погодак признат. Оправдано, јер је гол збиља био регуларан.

Имао је ривал више од игре, голман Борис радуновић је у неколико ситуација спасао Орлиће, који су могли у првом длеу другог полувремна до ремија. Међутим, нови нападач Реала Лука Јовић није искористио два зицера (код првог је погодио пречку)

Када су кола кренула низбрдо није било заустављања, па је Вукашин Јовановић у 75. минуту зарадио црвени картон. дефанзивац србије је неопрезно стартовао и после ВАР прегледа је морао у свлачионицу. према незваничним информацијама вулфу је сломљнеа нога.

После овог фаула Аустрија је дуплирала предност у 78. минуту. Хорват је голом из слободног ударца материјализовао сјајну партију.

СТАДИОН: Нерео Роко у Трсту.

СУДИЈЕ: Екбер (Шведска).

СТРЕЛЦИ: Волф у 38 и Хорват у 78. минуту.

СРБИЈА: Радуновић – Гајић, Миленковић, Јовановић, Богосавац – Лукић, Машовић (од 58. Ранђеловић), Пантић (од 58. Рачић) – Живковић, Радоњић, Јовић.

АУСТРИЈА: А. Шлагер – Инголич, Дансо, Пош, Улман – Лајнхарт, Љубић – Хорват, К. Шлагер, Волф – Хонсак (од 84. Балић).

Погледајте како изгледа Ракел Јакоб, девојка голмана Порта Жозеа Саа.