ЕП ЗА МЛАДЕ: Србија се опростила од борбе за полуфинале, Немци нам очитали лекцију! (ВИДЕО+ФОТО)

20.06.2019. 22:54
Goran Đorović
Горан Ђоровић / Извор: МН Press

Катастрофа.

Млада фудбалска репрезентација Србије доживела је прави дебакл од Немачке на шампионату Европе за младе у Италији. Панцери су са 6:1 послали изабранике Горана Ђоровића кући, којима остаје uetha да ће у мечу са Данцима успети да првенство заврше са макар једним освојеним бодом. Утакмица је решена већ у првом делу у коме су Немци са три брза гола показали нашим играчима како се игра за национални тим, небитно да ли је то А селекција или не.

ОБРАТИТЕ ПАЖЊУ НА 19. ЈУЛ: Ако вас тог дана послужи срећа, ово лето ћете заувек памтити

ЕП ЗА МЛАДЕ: Ђоровић је са овим тимом одлучио да нападне Немце (САСТАВИ)

ПОВЕЗИВАЛИ СУ ГА ЗВЕЗДОМ И ПАРТИЗАНОМ: Репрезентативац ОРЛОВА близу одлуке око одабира клуба (ФОТО)

КРАЈ УТАКМИЦЕ!
90 2. минут:
Резервиста Маиер поставља коначних 6:1 у надокнади времена.
85. минут
ГООООЛ! Србија стиже до првог гола на Европском првенству, Андрија Живковић је послао голмана у једну, а лопту у другу страну.
84. минут
пенал за Србију. Извешће га Андрија Живковић.
80. минут:
Немци се не заустављају, 5:0 за Панцере.
70. минут:
Јовића је заменио Дејан Јовељић.
69. минут:
Немачка води са 4:0, сјајан гол Дахуда.
60. минут:
Панцери одрађују посао, Србија и даље анемична...
53. минут:
Јовић је замало био непрецизан, остаје 3:0.
50. минут:
Нови опасан напад Немаца, ударац резервисте Амирија завршио је тик изнад пречке гола Радуновића.
46. минут:
Ранђеловић је заменио Пантића на старту другог полувремена.
КРАЈ ПРВОГ ДЕЛА!
42. минут
Немаци само до пречке. Остаје 3:0
37. минут:
Катастрофа! 3:0 за Немачку!
30. минут:
2:0 за Немце. Валдшмит је удвостручио предност Панцера.
25. минут:
После доброг почетка Србија је потпуно потонула већ средином првог дела. Безидејна игра изабраника Горана Ђоровића.
16. минут:
Србија губи. Немачка преко Рихтера долази у предност... Лоша реакција дефанзиваца Орлића.
13. минут:
Немци појачавају притисак! Панцери стежу обруч око гола Радуновића.
7. минут:
Немци узвраћају преко Рихтера! На мукама је била одбрана Србије, али је Миленковић у последњим секундама омео нападача Панцера у срцу казненог простора.
3. минут:
Нови напад Србије! Живковић и Јовић су се спетљали у финишу акције, остаје 0:0.
1. минут:
Добар напад Орлића већ на старту дуела, међутим, Живковић је исувише јако центрирао.
УТАКМИЦА ЈЕ ПОЧЕЛА!

НЕМАЧКА - СРБИЈА 6:1

СТАДИОН: Нерео Роко у Трсту.

СУДИЈА: Иштван Ковач (Румунија).

СТРЕЛЦИ: Рихтер 16, Валдшмит 30, 37, 80. Дахуд 69, Маиер 90 2 - Живковић пенал 85.

КАРТОНИ: Рачић, Миленковић.

Немачка: Нибел - Клостерман, Баумгартл, Та, Хенрикс - Егештајн (Маиер 67. минут). Езтунали (Амури 46. минут), Дауд, Нојхаус - Валдшмит, Рихтер (Немеха 74. минут).

Србија: Радуновић - Гајић, Миленковић, Бабић, Богосавац - Рачић, Пантић (Ранђеловић 46. минут), Лукић - Живковић, Радоњић (Лутовац 85. минут), Јовић (Јовељић 70. минут).