ЕП ЗА МЛАДЕ: Познат први ФИНАЛИСТА! Победник је решен после ПРЕОКРЕТА!

27.06.2019. 20:13
Nemačka
Немачка / Извор: Реутерс

Спектакл.

Спектакулартан меч у полуфиналу Европског првенства за младе (играчи до 21 године) одиграле су селекције Немачке и Румуније. Актуелни бранилац титуле губио је на полувремену (1:2), да би у других 45 минута Панцери постигли чак три гола и послали Хаџија и екипу кући - 4:2.

ГРОБАРИ ОЧИМА НЕ ВЕРУЈУ: Најтраженији играч Партизана ОДГОВОРИО на понуду!

ЗВЕЗДА ЈЕ СПРЕМНА: Португалца мења нападач ВЕЛИКАНА из Јужне Америке (ФОТО)

НИМАЛО ГА НИЈЕ ШТЕДЕО: Рамбо као нико до сада о преласку Јовића у Реал! Српски нападач на потезу... (ФОТО)

Вођство Немцима донео је Амири у 21. минуту, да би Пушкаш са два поготка до полувремена донео потпуни преокрет. Најпре је у 27. минуту прецизно извео пенал, да би у 44. на асистенцију Ивана режирао вођство Румуна.

Џелат Орлића Ђанлука Валдшмит, који је против Србије постигао три гола, израстао је поново у јунака, пошто је мрежу Румуна затресао два пута. Прво је донео изједначење у 51. минуту, из још једног пенала досуђеног на мечу, да би у 90. на асистенцију стрелца првог поготка на утакмици Амирија поново био прецизан за нови резултатски преокрет - 3:2.

Тачку на тријумф Немачке и пласман у друго узастопно финале ставио је најбољи актер на терену Надијем Амири. Офанзивни везиста Хофенхајма је у 90 4. минуту маестрално из слободног ударца потврдио победу Панцера, показавши да ће ускоро бити међу најтраженијим играчима на светском тржишту.

Румуни су меч завршили са десеторицом, пошто је у судијској надокнади Александру Паскану. Немачка ће у финалу бранити титулу против победника дуела Шпанија - Француска.

Погледајте како изгледа Кристина Јањић, изабраница репрезентативца Србије Александра Митровића.