ЕРЕДИВИЗИЈА: Утрехт изненадио Ајакс у Амстердаму

03.10.2021. 16:57
FK Ajaks
ФК Ајакс / Извор: Профимедиа

Први пораз Копљаника у сезони.

Фудбалери Утрехта приредили су велико изненађење и савладали Ајакс у Амстердаму са 1:0, наневши тако Копљаницима први пораз у сезони.

КЛАДИОНИЧАРСКИ ТАТА: Осам различитих лига, "ризичне квоте" и врхунски добитак! (ФОТО)

БЕЗ МИЛОСТИ ЗА БИВШИ КЛУБ: Михајловићева Болоња РАЗБИЛА Лацио

ШПАНАЦ СЕ КРАТКО ЗАДРЖАО ПОСЛЕ ИВИЋА: Легендарни тренер СТИЖЕ у Вотфорд

Ајакс је имао велики број прилика, посебно у другом полувремену, али се истакао голман гостију Паес који је зауставио сваки шут који је ишао ка његовом голу.

Победоносни погодак за госте постигао је Ђанго Вармердам у 77. минуту када је на аситенцију Тимбера савладао Пасвеера. Упркос поразу Ајакс је задржао прво место на табели и има два бода више управо од Утрехта.

Сјајно је Звезда одиграла у Бугарској, победила Лудогорец, и сад растерећена чека меч с Металцем (20.00). Велики је фавворит - кец је 1,10, а Сигурна победа 1,68. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Звезда - Металац.