ЕУРО ЈЕ СВЕ ДАЉЕ: Србија поражена од Босне и Херцеговине

03.02.2021. 21:00
Futsal reprezentacija Srbije
Футсал репрезентација Србије / Извор: МН Press

Орлови лоше одиграли у Новом Саду.

Фустал репрезентација Србије поражена је у Новом Саду од селекције Босне и Херцеговине са 2:4 (1:2), у мечу другог кола квалификација за Европско првенство.

ОГРЕШИЛИ СЕ О ВИДИЋА? Фернандеш најбоље јануарско појачање у историји Премијер лиге

У ВЕСТ ХЕМУ ОДЛУЧИЛИ: Појачање стиже из Барселоне (ФОТО)

КОНТЕ РАЗОЧАРАН УПРАВОМ: Ово нема никаквог смисла, не знам шта да кажем

Гостујућа селекција повела је у шестом минуту голом Давора Арнаутовића, да би репрезентација Србије изједначила у 18. минуту преко Марка Пршића са пенала. До краја првог полувремена гости су поново повели голом Билала Јелића у 19. минуту.

Друго полувреме је почело раним голом гостију преко Срђана Иванковића у 21. минуту, а Србија је голом Стефана Ракића у 23. минуту смањила резултат на 2:3. Коначан резултат на мечу поставио је Иванковић у 34. минуту.

Након два одиграна меча у Групи 4 квалификација за ЕУРО, Босна и Херцеговина је на првом месту табеле са шест бодова, док селекција Србије тренутно са једним бодом заузима треће место и са све мањим шансама да се дочепа континенталног такмичења.