28.03.2017. 19:56
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije, Sergej Milinković-Savić
Млада фудбалска репрезентација Србије, Сергеј Милинковић-Савић / Извор: МН Press

Минималан пораз младе селекције Србије.

Млада репрезентација Србије није имала успешну генералну пробу уочи Европског првенства у Пољској. Изабраници Ненада Лалатовића поражени су на гостовању у Словачкој резултатом 2:1 (0:0).

Боаћију се променио живот откад је дошао у Звезду и већ му стиже позив који се не одбија!

СПРЕМАЈУ КОМПЛЕТНО РЕНОВИРАЊЕ ЕКИПЕ: Европски великан жели у нападу тандем на ИЋ (ФОТО)

Меч је решен у другом полувремену када је домаћин за три минута стекао два гола предности. Прво је мрежу „орлића“ затресао Бенеш у 58. минуту из пенала, а 180 секунди касније погодак је постигао и Зрелак.

Сергеј Милинковић-Савић је само успео да ублажи пораз евроголом у 65. минуту утакмице одигране у Сенецу. Селектор Ненад Лалатовиће је промешао карте у односу на претходне мечеве, а шансу у нападу је добио повратник из сениорске селекције Урош Ђурђевић.

Nenad Lalatović
Ненад Лалатовић / Извор: МН Press

Подсетимо, Србија је у петак била боља од шампиона Европе Шведске резултатом 2:0.

Србија: В. Милинковић-Савић (од 46. Манојловић) – Филиповић, Мараш, Миленковић, Антић – Лукић, Здјелар (од 35. Максимовић), Мелег (од 46. Грујић) – Плавшић, Симић (од 46. Живковић) – Ђурђевић.