ФА КУП: Фулам после продужетака савладао КПР, Митровић асистент

09.01.2021. 19:53

"Колибари" се мучили са "полицајцима".

Традиционално у трећој рунди ФА купа прикључују се премијерлигаши. И већ су неки имали доста проблема. Фулам је ипак победио Квинс Парк Ренџерс, тек после продужетка 2:0. Те среће није био ВБА који је испао на пенале. За разлику од њих Лестер је завршио посао у 90 минута.

У ДУХУ ПРАЗНИКА: Online игре које вам за неколико минута доносе ОЗБИЉАН КЕШ

ЗАВРШЕН ВЕЛИКИ ПОСАО: Црно-бели ПРОДАЛИ играча за ДВА милиона евра! Иде у Серију А

ЗВЕЗДА ГА СУТРА ПРЕДСТАВЉА: Појачање већ у тиму - промоција ЗАКАЗАНА

Од почетка је за Фулам играо Александар Митровић. После тешког периода у којем се налазио репрезентативац Србије, најбољи стрелац "колибара" прошле сезоне коначно је имао ролу какву су навијачи навикли од њега. У продужетку је асистирао Бобију Риду у 104. минуту за водећи гол, који је умногоме трасирао победу црно-белих. Она је обезбеђена минут касније голом Кебана.

Барнли је имао много среће. Прво је Видра у четвртом минуту надокнаде обезбедио продужетак, а потом је на пенале обезбедио пролаз против Милтон Кејнса. Судбина још једног премијерлигаша одлучивала се после пенал рулета. ВБА је у гостима против Блекпула играо 2:2 после 120 минута, а у пенал серији успешнији је био домаћин.

Лестер је улогу фаворита у потпуности оправдао у гостима против Стоука. Славиле су Лисице 4:0, а голове су постигли Џастин, Олбрајтон, Перес и Барнс. До пролаза је дошао и Шефилд Јунајтед. Можда им не иде у Премијер лиги, али су славили у гостима против Бристол Роверса 3:2.