ФАВОРИТИ ОПРАВДАЛИ СВОЈЕ УЛОГЕ: Левандовски наставио да решета, Немци тешко са Румунима, петарда Северне Македоније

Сјајни Пољак стрелац два поготка у победи над Андором

У девет вечерњих мечева другог кола европских квалификација за Светско првентсво фаворити су оправдали своје улоге.

НОВА ТИКЕТ БОМБА! Погођена КВОТА 1502 и парови о којима ће се причати (ФОТО)

ДРАГОВИЋ БЛИСТА: Штопер којег силно жели Звезда погодио за Аустрију (ВИДЕО)

УСЛИШЕНЕ МОЛБЕ НАВИЈАЧА: Померен термин меча Звезда - ИМТ

У оквиру Групе Ф победе су уписали фудбалери Аустрије који су били домаћини Фарским Острвима. Аустрија је славила резултатом 3:1 и то након преокрета.

У Групи Ц Италија је славила на гостовању Бугарској резултатом 2:0.

У оквиру Групе И Пољска је била боља од Андоре 3:0 и сада има четири бода, Андори је ово био други пораз.

Оба гола за домаће постигао је фантастични Роберт Левандовски – у 30. и 55. минуту меча.

Мађарска је до победе дошла на гостовању Сан Марину резултатом 3:0.

Немачка је у Групи Ј уписла другу победу савладавши у гостима Румунију 1:0, а пред меч са Северном Македонијом. Румунији је ово први пораз пред гостовање Јерменији.

Македонци су убедљиво савладали Линхенштајн са свом терену. Иницијатива се исплатила већ у седмом минуту када је погодио Барди за вођство од 1:0. Нису попуштали до краја првих 45 минута. Имали су чак седам удараца ка голу Лихтенштајна, али су остали на минималној предности.

Ипак у другом полувремену у само три минута Александар Трајковски је решио питање победника. Нападач Мајорке погодио је у 51. па у 54. минуту. Нису се ту зауставили. Елиф Елмас, везиста Наполија повећао је на 4:0. Коначан резултат поставио је Илија Несторовски у 82. минуту.