АКРОБАЦИЈА НА ГОЛУ: Син Дејана Станковића одбранио пенал за Интер! Као јагуар (ВИДЕО)

09.05.2021. 17:48
Filip Staanković
Филип Стаанковић / Извор: Фото: Youtube printscreen/ Торино ФЦ / МН Press

Нажалост, није било довољно.

Филип Станковић, син прослављеног српског репрезентативца Дејана Станковића, одбранио је пенал за млади тим Интера.

АНДРИЈА ПОТПИСАО ПРЕСУДУ: Видите Живковићев гол у 91. минуту дербија Грчке - ЏЕЛАТ великог ривала (ВИДЕО)

ЕКС-ПРЕС-НО! После 19 секунди игре: Ремек-дело Урошевића и Шћекићева брутална егзекуција! (ВИДЕО)

ГРОБАРИ НИСУ МОГЛИ ДА ЗАМИСЛЕ ЛЕПШЕ ВЕСТИ Пред дерби са Звездом! Сам Станојевић ИЗНЕО ПОТВРДУ

Млади Станковић се нашао међу стативама у мечу с Торином.

Није Реал прошао у финале Лиге шампиона, али и даље се бори за титулу. Вечерашњи (21.00) меч против Севиље је изузетно важан за Краљевски клуб, а квота на кеца је 2,05. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Реал Мадрид - Севиља.

Клуб из Милана је поражен са 3:1, а Станковић јуниор је успео да одбрани један пенал, али нажалост не и шут и из одбитка.

Током утакмице је примио и један заиста фантастичан гол са ивице казненог простора, а и погодак Интера је био мала мајсторија. Ипак, недовољан за бодове.