ФИНАЛЕ КУПА ГРЧКЕ: Живковићева асистенција из СНОВА срушила шампиона (ВИДЕО)

22.05.2021. 22:29
Andrija Živković
Андрија Живковић / Извор: Реутерс

Ратници освојили трофеј.

Фудбалери ПАОК-а освојили су Куп Грчке победом у финалу над шампионом Олимпијакосом резултатом 2:1 на "Спирос Луису" у Атини, а јунак тријумфа био је српски репрезентативац Андрија Живковић.

СКАНДАЛ: Туча навијача Звезде и Партизана током прославе титуле црвено-белих

СУЗЕ СУ ТЕКЛЕ КАО КИША: Суарез ПОСЛАО моћну поруку клубу који га се ОДРЕКАО (ВИДЕО)

ОТВОРЕНИ РАТ ЛАЗОВИЋ - ПАНТЕЛИЋ: Тешке речи су ПАЛЕ! Некадашњи сарадници - после данашњег дана неће више моћи да заједно раде

Бивши играч Партизана био је најзаслужнији што је после двогодишњег поста, пехар поново завршио на "Тумби", што је укупно осми трофеј у националном купу за солунске Ратнике.

Феноменалном мајсторијом у последњем 90. минуту, Живковић је показао зашто се сматра једним од најбољих појачања ПАОК-а у последњих неколико сезона.

Сјајни везиста је блиставом асистенцијом петом "спаковао" зицер Крменчику, који је изашао сам као дух на голмана Атињана Пашалакиса и затресао мрежу за коначних 2:1.

ПАОК је водио од 35. минута, пошто је Веириња био прецизан са 11 метара, док је изједначење Олимпијакосу донео Мвила у 50. минуту.

А онда је Србин ступио на сцену и једним потезом допринео да навијачи Солуњана у сузама радосницама прославе велики успех и победу над највећим ривалом.

Погледајте како изгледа црногорска тенисерка Данка Ковинић.