ЛУД МЕЧ: Влаховић погађао и оборио рекорд, Фиорентина три пута губила предност, на крају Михајловић срећнији (ВИДЕО)

02.05.2021. 17:10
Vlahović
Влаховић / Извор: Фото: streamable printscreen

Није успела Виола до сва три бода.

Један сасвим луд меч су одиграле екипе Болоње и Фиорентине, на крају је било 3:3 у мечу 34. кола Серије А.

ЈЕДАН ОД НАЈИСКУСНИЈИХ РЕВОЛТИРАН: Асано је био насмејан и срећан, јако сам разочаран на данашњи Свети дан

ДОК ЗВЕЗДА ДОВОДИ КОЛАРОВА... Гробари ужаснути због Асана! Хајка на Твитеру, али и песимизам: "Пропашћемо"

Фиорентина је три пута водила и сва три пута је резултат поравнао ветран Родриго Паласио.

Монако се бори за титулу, у серији од пет победа, Лиону је победа потребна за Лигу шампиона. Девет од њихових 11 последњих дуела донело је макар три гола, па је тип 3 вредан квоте 1,60 можда и мудрији избор него кец за 2,30. Погледајте све Mozzart квоте за меч Монако – Олимпик Лион.

Оно што је далеко битније за нас јесте да је двоструки стрелац за Виолу био Душан Влаховић. Он је прво са пенала погодио у 21. минуту за 1:0, а онда и за 3:2 у 73. минуту. Ипак, ниједном се предност "Љубичастих" није одржала, као ни на 2:1 када је стрелац био Ђакомо Бонавентура.

Поготком у 21. минуту, Влаховић је са 21 годином и 95 дана постао најмлађи играч који је током једне сезоне постигао 18 голова у Серији А. Касније је свој биланс поправио на 19.

Болоња, коју предводи Синиша Михајловић, остаје 12. после овог кола, док се Фиорентина налази на 14. позицији италијанског шампионата.