ЗАР ОВАКАВ ГОЛ? Несмотрени Гобељић, онда још несмотренији Канга - У СВОЈУ МРЕЖУ (ВИДЕО)

04.11.2021. 22:27
gol
гол / Извор: ФОТО: Србија Danas/MNpress

Баш баксузно.

ФК Црвена звезда у четвртом колу Лиге Европе игра против Митјиланда на стадиону "Рајко Митић".

ЛИГА ЕВРОПЕ: Наполи преокретом УНИШТИО Пољаке, Чекићари честитали ЈУБИЛЕЈ Моесу (ВИДЕО)

ОВО НИКО НИЈЕ ОЧЕКИВАО: Видите како изгледају трибине Маракане неколико минута пре почетка утакмице (ВИДЕО)

НЕВРЕМЕ НИЈЕ ДОБАР ЗНАК: Погледајте АТМОСФЕРУ пред меч Црвене звезде и Митјиланда (ВИДЕО)

Меч је лепо почела Звезда, имала неколико изгледних ситуација пред голом Данаца, али онда се десио тренутак непажње. У 12. минуту је Исаксен утекао одбрани црвено-белих, изашао сам пред Борјана, а са леђа га је закачио руком Милош Дегенек. Судија није имао дилему - директан црвени картон (ОВДЕ).

Издржали су пулени Дејана Станковића до краја полувремена и нису дозволили да им лопта уђе у мрежу. Ипак, већ почетком друге деонице то се променило.

Гобељић је несмотрено реаговао на ивици казненог простора и Данци су добили слободњак. Евандер је шутирао у Борјанов угао, међутим Канга је закачио лопту и она је отишла у скроз супротан део гола. Митјиланд је повео 1:0.

Уживо пренос меча ФК Црвена звезда - ФК Митјиланд пратите ОВДЕ.