ВРУЋЕ ГОСТОВАЊЕ: Ово је следећи ривал Црвене звезде у квалификацијама за Лигу шампиона

19.08.2020. 20:59
FK crvena zvezda
ФК црвена звезда / Извор: МН Press

Све је познато.

Црвена звезда је елиминисала Европу са Гибралатара, а други ривал првака Србије у квалификацијама за Лигу шампиона биће Тирана. Најбољи тим Албаније савладао је као гост Динамо Тбилиси резултатом 2:0 (1:0).

МЕРИДИАНБЕТ ЦУП – Испрати УЖИВО сваки меч до сада невиђеног турнира у стоном тенису!

ВУЈАДИН САВИЋ СЕ ВРАТИО: Делиријум на Маракани

ТУЧА НА ТРЕНИНГУ ПАРТИЗАНА: Слика на којој доминирају ПЕСНИЦЕ говори све (ФОТО)

Клуб из Грузије је био фаворит на папиру, али су Албанци чекали своју шансу и дочекали је у четвртом минуту судијске надокнаде у првом полувремену. Стрелац “златног гола” био је нападач, висок 167 центиметара, Агустин Тораса. Аргентинац је искористио несхватљив кикс уже одбране Динама и послао лопту у мрежу грузијског тима.

Домаћин је нападао и у другом полувремену, имао две трећине посед лопте, али су гости преко Ернеста Муција ставили тачку на тријумф у 86. минуту.

Нема сумње да ће клуб из престонице Албаније имати огроман мотив да елиминише Црвену звезду на свом терену у другој рунди квалификација за Лигу шампиона.

ДИНАМО ТБИЛИСИ (4-2-3-1): Квашквадзе - Јашвили, Амоусо, Лохошвили, Кобури - Кардава, Папава - Шулаија, Перамбуко, Бугридзе - Капанадзе.

ТИРАНА (4-2-3-1): Лика, Тошевски, Вангјели, Најдовски, Имајлгечи - Келхака, Batha - Кале, Тораса, Кобина - Муци.

Погледајте фотке са меча Црвена звезда - Европа.

ЗВЕЗДА МОЖЕ ДА БУДЕ НОСИЛАЦ И У ПЛЕЈ-ОФУ ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА: Потребно је да се испуне ОВИ УСЛОВИ

ВУЛИЋ ПОСЛЕ ТРИЈУМФА НАД ЕВРОПОМ: Играмо ЛЕП фудбал и постижемо добре резултате

МАРЕЈ СТИГАО У ЊУЈОРК: Ни сам није свестан колико је ПОНИЗИО Новака Ђоковића