ЛАЦИО СРУШИО НАПОЛИ: Сергеј ЗАТРЕСАО РАШЉЕ - виђена ПРОЈЕКТИЛ под Везувом (ВИДЕО)

03.03.2023. 23:47
FK Lacio
ФК Лацио / Извор: Профимедиа

Пораз лидера табале...

Фудбалери Лација славили су као гости против Наполија резултатом 1:0, у оквиру 25. кола Серије А. Изненађење на стадиону "Дијего Армандо Марадона" режирао је Матијас Весино, фантастичним поготком у 67. минуту утакмице.

ПОЈАЧАЊА ЗА ЛИГУ ШАМПИОНА? Одмах после дербија, Мркела говорио о теми која интересује све звездаше

НИЈЕ ЗАБОРАВИО ЗВЕЗДУ: Охи ОБЈАВАМА РАСПАЛИО Делије (ФОТО)

"НЕ ЖЕЛИМ ВИШЕ ДА ПРИЧАМ О ТОМЕ": Natho ОШТРО о грешкама судије!

Наполи је тако прекинуо своју сјајну серију, Лацио је избио на друго место, макар на кратко, док Интер и Милан не одиграју своју утакмицу. Углавном, сјајна победа, велика у борби за Лигу шампиона.

Играо се 67. минут када је постигнут једини гол, Матијас Весино је дочекао лопту на око 25 метара од гола, опалио и погодио мрежу. Фантастичан гол за победу гостију!

Наполи, лидер првенства, забележио је тек први пораз на свом терену у овој сезони, укупно други у шампионату.

И даље суверено држе прво место са 65 бодова и имају 17 више управо Лација, који је претекао Интер и Милан, од којих има бод више, али и меч више.

Наполи је био близу изједначења у 79. минуту, Осимен је погодио пречку, да би у наставку Ди Лоренцо пробао, али неуспешно.

У 90. минуту Сергеј Милинковић-Савић је шутирао из слободњака и погодио место где се спајају пречка и статива.

Небеско-плави су одиграли тактички одличан меч и на крају остварили злата вредну победу у борби за Лигу шампиона.