САМО ЈОШ БАРЕЗИ НИЈЕ ДОБИО ЖУТИ: Судија делио картоне, Ибра фудбалске лекције! Бомбом срушио Рим (ВИДЕО)

31.10.2021. 23:06
Zlatan Ibrahimović
Златан Ибрахимовић / Извор: Реутерс

Мурињо тужан испраћа 11. коло у Серији А.

Фудбалери Милана су одолели у Риму, један спектакуларан меч смо видели и на крају су гости славили 2:1 против Роме.

ВЛАХОВИЋ ВЕЋ ПОСТАО ЛЕГЕНДА: Србин се златним словима уписао у ИСТОРИЈУ Фјорентине

РАСПАМЕТИО ГРОБАРЕ И ПОСЛЕ МЕЧА: Саша Илић није крио шта жели Партизану

ЛА ЛИГА: Српски тандем коначно стигао до прве победе

Од "росонера" само Франко Барези није добио жути картон, и то зато што не игра фудбал четврт века, судија Мареска се потрудио да чак и стартови који нису виђени буду окарактерисани довољним за упис у бележницу, али храбро је одолела чета Стефана Пиолија и на крају славила.

Повео је Милан у 25. минуту поготком Златана Ибрахимовића једним бомбастичним ударцем из слободног ударца, Руи Патрисио је био неми посматрач торпеда који је поред њега промицао и улазио у мрежу.

Први део меча је завршен резултатом 1:0, а друго полувреме је почело опет Ибрахимовићевом режијом. Швеђанин је срушен у казненом простору, препустио је пенал Франку Кесију, који је био прецизан за 2:0. Рома је могла до сутра да игра и да не направи шансу, међутим један од седам жутих картона за Милан био је други за Теа Ернандеза који је у 66. минуту морао да напусти терен.

Наставио је Милан организовано да се брани, а Мурињови пулени да не налазе пролаз и тек је после карамбола у трећем минуту надокнаде погодио Стефан Ел Шарави за 2:1, али касно је било за повратак.

Милан је уписао 10. победу у 11 мечева ове сезоне у Серији А, изједначио се са Наполијем на првом месту, а Рома у прву недељу новембра улази са позиције четири и са 19 бодова, што је 12 мање од водећег двојца.