КОНТРА ЗА УЏБЕНИКЕ: Рикардово "око соколово" и Менигов МАТ голману Шерифа (ВИДЕО)

23.02.2023. 19:10
FK Partizan
ФК Партизан / Извор: Фото: YoutubePrintscreen/RTS Спорт

Експлозија на трибинама...

Фудбалери Партизана офанзивно су отпочели реванш меч против молдавског Шерифа на стадиону у Хумској.

Mozzart нуди највеће квоте на свету на победе Партизана, Спортинга и Јунајтеда

(УЖИВО) ЛИГА КОНФЕРЕНЦИЈА: Неопрезност Саничанина, Бадоло погађа из пенала, Партизан - Шериф 1:1

ПЕТРИЋ ПРОМЕШАО КАРТЕ: Овај тим НАПАДА Шериф!

Након предности од 0:1 у Молдавији, екипа Гордана Петрића већ у првим минутима кренула је да притиска одбрану молдаваца.

У 13. минуту "севнула" је сјајна контра црно-белих, лопту је до Рикарда Гомеша проследио Кристијан Белић, нападач црно-белих био је окружен са неколико одбранбених играћа, али је уочио спринт Квинсија Менига, којем је и проследио лопту.

Мениг је у продору био сигуран и сјајним ударце матирао голмана гостију.